Listopad 2006

nejdřív se zeptej.....

30. listopadu 2006 v 17:11 | Sesshomaru |  Yu Yu Hakusho
Kaito: wuáá *prd*
Kurama: ummmmh...fuuuj.....
Kaito: *s rukama na nose* fuj...neměl si mě strašit...
Kurama: uh...ty prdíš. když se lekneš....tos taky moh říct dřív

gifíci Kurama, Hiei

30. listopadu 2006 v 16:54 | Sesshomaru |  Yu Yu Hakusho

ňamiiiiii

28. listopadu 2006 v 20:13 | Sesshomaru |  Kiddy Grade

Inuyasha - tyyy jooooo

28. listopadu 2006 v 19:56 | Sesshomaru |  Inuyasha

jo, neřikal náhodou "učim se, dohánim známky"...?

27. listopadu 2006 v 16:08 | Sesshomaru |  Inuyasha
prej: "hej Sesshy...pomohl bys mi s učením.....?"
....a to sem tu učebnici zrovna vytáhnul.....

Kluci kluci kolikrát vám mám opakovat aby jste neoznamovali Lině že je jako prkno

26. listopadu 2006 v 12:29 | Maya |  Slayers-Lina, postrach banditů
Zellgadis : Hele Goury, že je Lina Jako prkno.
Goury: *zařvě* jo je jako prkno ale neříkej jí to
Lina:*uslyší je* COŽE?!?!?!?!?!?
oba: MY NIC NEŘÍKALY. VÁŽNĚ

Tranvestyti

26. listopadu 2006 v 10:26 | Maya |  Beyblade

Strašná skušenost

26. listopadu 2006 v 10:25 | Maya |  Beyblade
Tyson: EEEEEEEEE Kaii? Nasaď si prosím ty kalhoty i se spodnímprádlem *polk*

Ach jo Sesshy Sesshy

26. listopadu 2006 v 10:23 | Maya |  Inuyasha
kdo je zase tohle?

obrázky

26. listopadu 2006 v 0:11 | Sesshomaru |  Inuyasha
tyhle všechny sem dostal jako dárek od Gray-Foxe....
アシリィーさまより子淵さまより子淵さまより七尾葉介様他より
Rutheniaさまより関黒耀さまよりくみこ様より
a dávám je sem jako poděkování

OMG ja zikal ze je skoro cela horda bugnuta

25. listopadu 2006 v 6:57 | Inuyasha |  AMV
To video trosku vysvetlim pokud si u Trenera koupitre cestu napr do Achenvale musite zani zaplatit a jeho Grif Nebo HYPOGRIF vas tam SAM odveze ale tady je bug ze ho nikam neveze ale stal se jeho mazlickem OMG

Muj Nazor na GNOMY

25. listopadu 2006 v 6:55 | Inuyasha |  AMV
Takze takhle to dopadlo video je tocenu PODLE SKUTECNE UDALOSTI protoze na tuhle invazi si vzpominam byla tu hruza...A podle me jsou GNOMOVE svabi ktere je treba zaslapnout

NĚCO málo o KG

24. listopadu 2006 v 17:34 | Sesshomaru |  Recenzičky
Lidstvo postoupilo v čase a přesunulo se trochu dále do vesmíru. Normální datování se změnilo, takže je celkem zbytečné zmiňovat v jakém čase či době se toto anime odehrává, ti bystřejší dle vesmírných lodí poznají, že se jedná o budoucnost.
Na základě lidského vývoje ve vesmíru a jeho potřeb a požadavků vzniká Globální Unie, se kterou vzniká i Galaktická Organizace Trhů a Tarifů, zkráceně GOTT, jejíž hlavním úkolem je chránit Unii před zločinem. Tento nelehký úkol plní pomocí ES agentů (ES=Encouter of Shadow). To jsou lidé/cyborgové se speciálními a pro každého z nich dost specifickými schopnostmi a dalo by se říci i jakousi nesmrtelností.
ES agenti pracují vždy ve dvoučlenných týmech. V seriálu sledujeme osudy dvou ES agentek Eclair a Lumier, které mají poměrně pohnutou minulost a dost možná i budoucnost……
Kiddy Grade - TV série (24 episod)
Žánr: akce, dobrodružný, sci-fi
Něktěré jiné ES týmy:
ES agenti - A-Ou, Un-Ou
ES agenti- Tweedledee, Tweedledum
ES agenti - Viola, Cesario
ES agenti - Dextera, Sinistera

NĚCO málo o YYH

24. listopadu 2006 v 17:20 | Sesshomaru |  Recenzičky
Na začátku čtrnáctiletý Urameshi Yusuke, známý školní rváč a záškolák, od kterého se nic dobrého nečeká, jednoho dne zachrání malé dítě před jedoucím autem, jenže při tom sám zemře. Za tento dobrý skutek dostane šanci vrátit se mezi živé, ale samozřejmě pod pár podmínkami, např. všichni kdo ho zná si musí přát jeho návrat, starat se o vejce tvora duší(po vylíhnutí ta modrá pipka co mu sedí na hlavě) a jak se patří taky dostat probouzející polibek. Vše se nakonec Yusukemu podaří a po návratu k životu ho vládce Reikai neboli Světa duchů zaměstná jako detektiva světa duchů, který má nastarosti pochytat přízraky a mazoku, kteří se dostanou do Ningenkai (Lidského světa)…i když dost nerad, Yusuke úkoly plní, ale tím to všechno nekončí, naopak. Potom co se k Yusukemu a Kuwabarovi, druhá známá firma často navštěvující ředitelnu, přidá ještě prťavý trojoký přízrak Hiei a převtělený zloděj ze Zásvětí Kurama v podobě Shuichiho Minamina, začíná teprve ta správná zábava…..
Yu Yu Hakusho - TV série (112 episod)
2 filmy:
Yu Yu Hakusho: Golden Seal
Yu Yu Hakusho: Zlatá pečeť
Yu Yu Hakusho: Poltergaist Report
Yu Yu Hakusho: Zpráva poltergaista
Žánr: akce, dobrodružný, komedie

Hezoučký

24. listopadu 2006 v 13:14 | Maya
Hauuuuuuuu Hauuuuuuuuu vím že to sem zrovna nepatří ale nemohla jsem si pomoct. HAf Hfa vrrr Haf

heh.............

24. listopadu 2006 v 13:09 | Maya a Inuyashův foťák XD |  Inuyasha
......................já ho ze srandy poprosila aby mi zapózoval. No a on to vzal vážně.
Tady mu potom jaksi ten šátek spad. jen by mě teď zajímalo kdo byl červenější jestli já nebo on.
Roll

World of Warcraft rasy Hordy

24. listopadu 2006 v 8:38 | Inuyasha ve skole |  World of Warcraft
Trolove
ObrazekDostupné postavy:
Hunter (Lovec), Warrior(Válečník), Shaman, Rogue(Lump), Mage(Mág), Priest(Kněz)
Krutí pralesní Trollové, kteří obývají početné ostrovy jižních moří, jsou proslulí pro jejich krutost a temnou mystiku. Barbarští a pověrčiví, mazaní Trollové chovají vroucí nenávist ke všem ostatním rasám.

Avšak jeden kmen byl nucen překonat své předsudky když čelil Orkskému Warchiefu a jeho mocné Hordě. Trollové z kmene Darkspear, již dávno vyhoštěny z kraje jejich předků ve Stranglethorn Vale, byli téměř zničeni bandou vodních Murloků, ale Thrallovi a Hordě se podařilo je zachránit. Na oplátku přísahali vděční Trollové věčnou věrnost Hordě.

Vedeni vychytralým Lovcem Stínů, Vol'jinem, se Darkspearští Trollové spolu s jejich Orkskými spojenci zabydleli v Durotaru. Jejich vesnice, pojmenovaná po jejich padlém kmenovém vůdci, Sen'jinovi, leží podél východního pobřeží drsné, skalnaté země. Darkspearský kmen také ovládá stezky uvnitř blízkých džunglí na ostrovech Echo. (Echo Isles)

Jako součást Hordy, rozšířili svou loajálnost také k mocným Taurům, ale k manipulujícímu Forsakenovi mají jen malou důvěru, který jak věří přinese na jejich spojence jen utrpení a hádky.

Undead (Nemrtví)


ObrazekDostupné postavy:
Warlock(Čaroděj), Warrior(Válečník), Mage(Mág), Rogue(Lump), Priest(Kněz)
Zpomaleni tyranskou nadvládou Krále Lichů (Lich King), odpadlická skupinka Nemrtvých se snaží udržet jejich svobodnou vůli a ničí všechny kdo se jim postaví. Známa jako Forsaken, je tato skupina oddaná sloužení jejich vůdkyni, královně banshee (smrtka), Sylvanas Windrunner. Tito temní válečníci postavili tajnou pevnost pod troskami bývalého hlavního města Lordaeronu. Situováno za prokletým Tirisfal Glades, bludištní Undercity je roztažená bašta zla. Za jeho stinnými hranicemi, se Sylvanini královští lékárníci snaží vyvinout novou devastující nákazu-která nevyhladí pouze jejich nenáviděné rivaly z Pohromy, ale také zbytek Lidskosti. Pro rošíření jejich temných cílů, Forsaken vstoupil do aliance s primitivními, brutálními rasami Hordy. Bez jakékoliv opravdové loajality k jejich novým soudruhům, vehnal je Forsaken do boje proti jejich běžnému nepříteli-králi Lichů. Jen čas nám napoví, jak si tito učedníci zkázy povedou v jejich misi pomsty.

Tauren (Taureni)


ObrazekDostupné postavy:
Hunter (Lovec), Warrior(Válečník), Shaman, Druid
Tauři jsou velké zvířecí stvůry, které žijí na travnatých otevřených pláních centrálního Kalmidoru. Žijí aby sloužili přírodě a udržovali rovnováhu mezi divokými věcmi kraje a potřebami živých tvorů. Přes jejich enormní velikost a brutální sílu, pozoruhodně mírumilovní Tauři udržují poklidnou, kmenovou společnost. Avšak když jsou vyburcováni konfliktem, Tauři jsou nesmiřitelními nepřáteli kteří použijí každý gram jejich síli aby zašlapali jejich nepřátele do země. Pod vedením jejich starobylého náčelníka, Cairna Bloodhoofa, se Tauři během invaze Plamenné legie spojili s Orky. Od té doby zůstaly tyto dvě rasy neochvějnými spojenci. Stejně jako Orkové, se Tauři snaží udržet jejich smysl pro tradici a vznešenou totožnost.

Orcs (Orkové)


ObrazekDostupné postavy:
Hunter (Lovec), Warlock(Čaroděj), Warrior(Válečník), Shaman, Rogue(Lump)
Suroví, zelonokožnatí Orkové jsou jednou z nejrozšířenějších ras Azerothu. Běžně jsou považováni za brutální a tupé, bez známek lidskosti, nebo pochopení pro ostatní rasy. Narozeni v pekelném světě Draenoru , se Orkové dostali do království Stormwindu skrze dimenzionální bránu známou jako Dark Portal a byli uplaceni k válce proti Lidem. Přestže někteří se bojí své minulosti, Orkové kdysi v Draenoru pěstovali kultivovanou šamanistickou společnost. Ovšem tragicky byly hrdé Orkské klany podplaceni Plamennou legií a použiti jako figurky při invazi legie do Azerothu. Avšak Orkové se dokázali vzepřít, a nakonec byli schopni změnit průběh války v neprospěch jejich démonických pánů. Orkové vedeni mladým Warchiefem, Thrallem, znovuzískali jejich sílu a čest. Nyní stojí Orkové připraveni bojovat ne za účelem dobývání, ale ze jejich právo přežít v jejich osvojeném světě.

World of Warcraft Recenze

23. listopadu 2006 v 23:07 | Inuyasha |  Recenzičky
World of Warcraft je online hra to znamena ze ji muzete hrat jenom po internetu to neni tak sande jak se zda... Mate na viber ze 2 moznosti za 1: Najit si server zadarmo tam se zregistrovat a hrat server zadarmo je stejnej jako norm server az na nekolik veci za norm server se plati ale za bezplatnej ne dale je na bezplatmym nevihodne to ze si adminove zeknou ze to na chvili zrusi a ty nemuzes delat nic... Jsou tam Lagy ( Veci ktere spolamuji hru a ty nemuzes delat skoro nic ) a taky bugy (Erory ve hre nektere jsou vyhodne pro vas ale pro ostatni nevyhodne napr 1 Ork ktereho znam ma prehnane moc zivotu to je vyhoda pro nej nevyhoda pro mne) .
a ten 2 server je jak radi zikame Ofik (Oficialni WoW Server) Kterej je ale PLACENEJ ale kdyz se to tak vezme raci zaplatit za 60 dni 800kc a hrat bez chyb (za tech 60 dni udelate vpoho plno veci) Ale ja hraju na serveru zadarmo protoze mi je lito tech 800 mno ale ted prejdeme k veci ocem je vlastne hra.
Hra je o nicem (O necem asi je ale ja neprisel o cem) muzite si tam delat uplne co chcete... Rybarit zbirat bilinky ozenit se s nikym... Ale taky v kazdem meste a v mnoha mistech jsou Questy neboli jak se casto zika Q za ktere dostavate EXperience (XP) a mozna i nejakou vecicku napr kalhoty :-D takze je vyhodne spis plnit Q a az budete level 60 (Maximalni level) tak si delejte co chcete.. Ve hre je hlavne dobre to ze jeto vsechno rozdeleno na 2 VELKE skupiny ktere vs sobe valci.. HORDA A ALIANCE (Horda smrdi!! :-D ) Tak jeste 1 protoze uz jsem zapomel co jsem to vlastne psal... Muzete si delat co chcete a zit si jak chcete ve hre jsou ruzne povely jako napr /cry a to udela to ze vas hrdina zacne brecet tohle ja pouzivam porad... pokud napisete /rude tak... Mno raci nebudu rikat co :-D temyto povely muzete prinutit sve hero udelat NAPROSTO COKOLIV jo a jeste neco hra ma nekonecnou mapu (Jako Konecna je ale pochybuji ze budete uplne vsude)
Takze si nedelejte nadeje ze hru otocite jak zika dokonce firma Blizzard AT DELATE CO DELATE HRU NEOTOCITE NIKDY! pokud se vam zda mapa mala... Tak jste cvoci :-D jo a az budete 60 tak vam radim utocit natu zas***** hordu (Nebo kdyz budete horda Alianci) ve hre jsou Guidy to jsou neco jako oddnily ja jsem v guilde DEAD HUNTERS nebo tak nejak se menujou... Muzete se svouji guldou naplanovat utok na hordu (Nebo Alianci) horda na Alianci utoci skoro furt a Aliance (Az name) se boji jim utok vratit...Smejdi 1... To jee snad vse ocem je hra jsem ale Amater takze prosim nenadavejte name. A ted napisu jak budete zacinat.
Az se zaregistrujete na serveru zapnete hru napisete svuj nick heslo bla bla bla tam bude CREATE NEW ACCOUNT nato kliknete... budou tam 2 skupiny ta v levo je Aliance v pravo je horda pokud si ze zacatku zvolite Alinaci hurdu nebudete moci nikdy zvolit (Budete moci pokud si udelate 2 ucet ale to je dalsi 800 za 60 dni :-D ) no a to sami plati pro hordu..proto premejslejte dziv nez si neco zvolite pokud jste zvolil Alianci mate na viber 4 rasy:
Lidi
Trpasliki...
Gnomy (uplne prtava rasa)
Nebo Elfi (ELF RULEZ!)
az si zvolite charakter.. Tak mu upravite vzhled vlasu barvu kuze... oblicej... atd... Az to udelate zvolte si Tridu hera to je ta nejtezsi volba... Proto uni premejslejte ja osobne jsem Elf Druid level 31 ale druida jsem az do levelu 20 nenavidel... Vihoda druida je to ze meni sve podoby na zvirata! A ti zvirata napodobuji nejakou jinou tridu jako napr medved:
medved je od levelu 10 to kouzlo koupite u trenera... Medved ma skoro ty smae kouzla a je skoro tosame jako Warior ale Warior je lepsi nez meda beda :-D
Pro Dalsi level je Forma Vodni me to pripomina Obriho zmutovaneho Tulene... Tahle forma je vlastne NANIC je jen pro cestovani ve vode a prozkoumani vodni hladiny... ma nekonecnou kapacitu plic takze muze tam byt i hodinu... je od levelu 16
Prome nejlepsi forma je CAT FORM ta je napodobenina a pokud zani umite hrat je dokonce lepsi nez to co napodobuje oo ano Cat Form je lepsi nez ROGUE mozna ne ale ja v 28 rozdrtil 33 Priest pak 35 paladin i 34 Rogue tak nevim no... :-D je od levelu 20
Tahle forma je posledni co umim ale jsou jeste dalsi.. Cestovni forma jeto forma jenom pro cestovani protoze je rychla (zvisuje rychlost na 40%) je ale od levelu 30
Jeste znam 1 formu nejakeho ehm ani nevim co to ma byt jeto neco jako klokan sova a medved v 1... :-D ale tu jeste neumim protoze je od velkeho levelu pak je jeste DEAR BEAR jeto stejne jako medved ale silnejsi a je od levelu 40...
Pokud si zvolite hordu mate na vibet tyhle rasy:
Ork
Troll
Undead
A Taur Aliance si z nich dela legraci ze zika ze jeto visledek kdyz se spolu miluji clovek a krava :-D
o horde vam nemuzu zict nic az nato ze jsou to svine s valecnou povahou a ze jsou skoro vsichni Bugli... Tak to je vse! hra stoji 800 kc no a hraci karta na 60 dni taky 800 :-D pozadavky jsou uplne trapne takze to zvladne skoro kazde Pc

NĚCO málo o Inuyasha

23. listopadu 2006 v 14:41 | Sesshomaru |  Recenzičky
Patnáctiletá Kagome Higurashi, jejiž rodina po generace stráží posvátnou studnu, se jednoho krásného dne náhodou touto kouzelnou studnou propadne do středověkého Japonska, období plného válek, nadpřirozených bytostí a kouzel. A hned od začátku, kdy jí napadne dost hnusnej youkai (démon) v podobě přerostlé stonožky, je jasné, že to nebude procházka růžovým sadem… snaží se dostat zpět do 21. století, ale místo toho narazí na spícího kluka s psíma ušima Inuyashu, přišpendleného ke stromu šípem. Potom co se dotkne šípu se Inuyasha probudí a přesvědčí Kagome, ať šíp vytáhne aby se vypořádal se stonožkou, která neustále bez přestání na Kagome útočí.
Všem démonům a polodémonům jde jen a pouze o jednu jedinou věc, kterou má Kagome zpočátku v sobě a přitom o ni ani neví, vzácný posvátný Shikon no Tama, který dokáže dát démonům mnohokrát větší sílu.
Je jasné, že to, že je Kagome ve středověku není vůbec žádná náhoda, a že jí čekají ještě krušné časy…..
Inuyasha (2000 - 2004)
Inu Yasha - TV série (167 epizod)
Inuyasha: Toki wo koeru omoi (2001)
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across Time - první film
Inujaša film 1: Láska, která překoná i čas
Inuyasha: Kagami no naka no mugenjo (2002)
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass - druhý film
Inujaša film 2: Zámek za zrcadlem
Inuyasha: Tenka hadou no ken (2003)
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler - třetí film
Inujaša film 3: Meče největšího dobyvatele
Inuyasha: Guren no Houraijima (2004)
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic Island - čtvrtý film
Inujaša film 4: Oheň na mysickém ostrově

Recenze-Beyblade

23. listopadu 2006 v 11:51 | Maya |  Recenzičky
Beyblade je tří řadová japonsko (od druhé řady) americké anime. Hlavní postavou je 13 letý mladý ambiciózní beybladoví začátečník Tyson, který si však věří více než nevšina profesionálů. jeho "beybladovým duchem" je drak který byl uschovám v rodiném meči (no mě to spíše přišlo jako nějaký kámen hh) , drak se přemístil do jeho beybladu těsně před neoficiálním zápasem se zamlklím kapitánek gengu žraloků Kaiem. Tehndy vlastně tyson zjistil jakou moc drží ve svých rukách. Ještě před zápasem se zpřátelil s mladým roztomilým blonďáčkem Maxem a spolu s kennym takzvaným šéfem se vydali na regionální mistrovství. V semifinále se tyson setkal s Reiem a jejich zápas skočil remízou a vítěztvím pro Tysona jen díky tomu že se Rei vzdal. Celé mistrovství skončilo (světe div se) vítěztvím Tysona. A on spolu s Reiem, Maxem a Kaiem se vydali na mistrovství jako tým Beydová smršť!
Ehm. Pokud jste úspěšně přelouskali tuto salátinu. Gratuluju