Září 2006

Chteli jste foto...

30. září 2006 v 21:14 | Inuyasha |  Autorská Rubrika
Takhle vypadam....Ja vim jeto anime ale i ve skutecnosti tu podoba s tim jak ted vypadam je a dost velka...Taky jsem bledej jak upir XD

Bratri Jak se Patri

30. září 2006 v 19:58 | Inuyasha |  Inuyasha
HA DOBREEE TAKHLE TO MA BYT

Silnejsi kafe

30. září 2006 v 18:17 | Inuyasha a....FOT'AK XD
Nevite nahodou nekdo co Sessh myslil timhle darkem k Narozkam?
Tak a to je to silne kafe co jsem myslel...

Rodinné foto

30. září 2006 v 15:28 Inuyasha
Tak trochu jsem neohlášeně listolava starým Inuyashovím albem a vybrala jsem jednu roztomilou fotečku.


Tak jsem zase Fotil no...

30. září 2006 v 14:23 | Inuyasha a....FOT'AK XD
No tak jsem i ja nekoho vzal na plaz no...zmlacen=ne
Hups byl jsem odhalen..BLBY ZRCADLO! byl zmlacen=ano

Kdo vyhraje?

30. září 2006 v 14:10 | Gray-Fox
Bude to Europské vojsko???
Nebo Arabské vojsko???
Komu fandíte napište do komentářů
PS- Toto je udělané v editoru map!!!!!

Kagome a TV

30. září 2006 v 13:55 | Sesshomaru |  Inuyasha
...uch....ten překlad mi teda dal......

10,20....

30. září 2006 v 13:50 | Sesshomaru |  Inuyasha


Hradní stavby

29. září 2006 v 21:14 | Gray-Fox
Hradní stavby
Hradební schody
Cena: 1
Psinec
Cena: 50
Dřevěná hradba
Cena: 1
Smrtící jáma
Cena: 6
Hradba
Cena: 1
Jáma s dehtemCena: 1
Hradba s cimbuřím
Cena: 2
Koš se žhavým uhlímCena: zdarma
Kasárna
Cena: 15
Cech technikůCena: 100 10
Zbrojnice
Cena: 10
StájeCena: 400 20
Dřevěná konstrukce
Cena: 10
Cech tunelářůCena: 100 10
Obvodová střílna
Cena: 10
Kotel se žhavým olejemCena: 100 10
Obranná střílna
Cena: 15
Čtvercová věž
Cena: 35
Okrouhlá věž
Cena: 40
Dřevěná brána
Cena: 10
Vnitřní brána
Cena: 10
Hlavní brána
Cena: 20
Padací most
Cena: 10

screen Stronghold: Crusader

29. září 2006 v 19:16 | Gray-Fox

Hlavní budovy

29. září 2006 v 19:10 | Gray-Fox
Hlavní stavbyPanské sídlo
Cena: zdarma
Dřevěná tvrz
Cena: zdarma
Kamenná tvrz
Cena: zdarma
Pevnost
Cena: zdarma
Hrad
Cena: zdarma
A to je dnes už vše...

Obléhací a obranné stroje

29. září 2006 v 18:37 | Gray-Fox
Obléhací a obranné strojeObléhací:Přenosný štít
Cena: 5
Ty se hodí k ochraně blastní pěchoty před salvami šípů, ovšem proti útokům pěchoty jsou slabé. Každý štít musí být ovládán 1 technikem.
Beranidlo
Cena: 150
Beranidla jsou pomalá, vydrží však značné poškození a jsou výbornou zbraní k překonávání vstupních bran hradů. Velmi účinná jsou také proti hradním zdem a věžím, pokud se vám podaří dostat se až k nim. Každé funční beranidlo musí být ovládáno 4 techniky.
Obléhací věž
Cena: 150
Jakmile jsou tyto obrovské pohyblivé konstrukce na místě, umožní všem vojákům rychlí přístup na vrcholek nepřátelských hradeb. Obléhací věž použijete tak, že ji vyberete a přemístíte vedle nepřátelských hradeb. Jakmile se dostane dostatečně blízko, ukotví se a na nepřátelské hradby se vysune lávka. Jakmile je lávka na místě, mohou obléhací věží vystupovat vojáci na nepřátelské hradby. Každá věž musí být ovládána 4 techniky.
Katapult
Cena: 150
Tyto obléhací stroje umožní ničit na dálku nepřátelské stavby. Katapulty jsou pohyblivé, poměrně přesné, mají střední dostřel a způsobuí průměrné škody. Jejich střely létají nízko, takže jsou vhodné k přesným útokům, kterými se ničí nepřátelské budovy. Katapulty mohou vrhat dovnitř nepřátelského hradu také nakažený dobytek a šířit tak nemoci. Provedete to tak, že z nabídky katapultu vyberete tlačítko vystřelit krávu a zvolíte cíl. Každý katapult musí být ovádán 2 techniky.
Obléhací prak
Cena: 150
Obléhací praky jsou úžasné stroje určené k ničení budov hradů. Jakmile jsou postaveny, zůstávají na místě. Chybí jim sice přesnost katapultů, mají však značný dostřel, a když zasáhnou cíl, způsobují velké škody. Obléhací praky střílí vysokým obloukem, takže se hodí k palbě za hradební zdi. Stejně jako katapulty mohou vystřelovat nakažený dobytek a šířit v hradě nemoci. K ovládání každého obléhacího praku jsou potřeba 3 technici.
Obranné:

Oranné stroje musejí být umístěny na věžích, odkud budou bránit váš hrad. Tyto stroje musí obsluhovat 2 technici.
Balista
Cena: 50
Balisty mají velkou přesnost, střílejí jednotlivými šípy a velmi účinné jsou proti nepřátelským obléhacím strojům.
Prak
Cena: 50
Praky vrhají kamenné spršky, které ničí pěchotu; jsou však poměrně nepřesné.

Nepřátelé

29. září 2006 v 18:30 | Gray-Fox
Nepřátelé
The Rat-Krysa
Skutečné jméno: Duke de Puce

Krysa byl vychován jako jedináček ve vesnici ležící na pozemcích rodiny de Puce. Díky vévodově laskavosti nemusela Krysova matka platit daně a měla vždy dost na to, aby s tím dokázala vyjít. Jednoho dne se objevil posel se zprávou, že jeho otec je sám vévoda de Puce, u něhož Krysova maka jednou sloužila jako posluhovačka. A kdž došlo k politováníhodnému incidentu, při kterém celá rodina de Puce zmizela kdesi při návratu z dovolené, Krysa byl najednou jediným dědicem šlechtického titulu a stal se novým vévodou de Puce.
The Snake-Had
Skutečné jméno: Duke Beauregard

Kdysi byl Had místodržícím jedné z nejbohatších provincií, z čehož si zařídil velmi slušnou živnost. Jednoduše zapíral část odevzdaných daní, což mu umožnilo žít opravdu jako v pohádce. Ale když na to král přišel, vyslal ho obratem do "nových kolonií". V jednom z prvních válečných střetnutí přišel v boji s tvím otcem o jedno oko. Toho dne přísahal, že dokud nebudou usekané hlavy všech členů tvé rodiny nabodány na kůly jeho pevnosti, nepoleví ve svém boji.

The Pig-Vepř
Skutečné jméno: Duke Truffe

Kolují pověsti, že když se Vepř narodil, byl tak příšerně ošklivý, že ho jeho rodiče raději pohodili na ulici a zmizeli. Ať už to bylo jakkoli, Vepře se ujala potulující se tlupa banditů, která napadala vsi a menší městečka po celé zemi. Protože vyrůstal v této malé armádě zlodějů, která nikde dlouho nesetrvala, za celé dětství se nikdy pořádně nenajedel a trpěl těžkou podvýživou. Časem si osvojil základy vojenské taktiky a stal se vůdcem celé bandy. První, co si zajistil, bylo, že po každém nájezdu bude mít zajištěnou plnou mísu a džbán - a od té doby vlastně vyplňuje svůj čas přežíráním.

The Wolf-Vlk
Skutečné jméno: Duke Volpe

Vlkova minulost je zahalena oparem tajemství a vše, co je známo o jeho rodinné historii, je jen snůškou nepodložených pověstí a klepů. Říká se, že oba Vlkovi rodiče zemřeli přirozenou smrtí krátce po sobě, a to nedlouho po tom, co Vlk dosáhl osmnáctého roku.

Doplňkové postavy

29. září 2006 v 18:22 | Gray-Fox
Doplňkové jednotkyTunelář
Cena: 30
Tato zvláštní jednotka se může provrtat pod základy nepřátelských hradeb a věží a způsobit jejich zřícení.
Žebříkář
Cena: 4
Nedaří-li se vám strhnout hradby, dostanou vás tito muži přes ně. Výroba žebříkářů je levná, jsou však velmi zranitelní, takže musí být do akce nasazeni rychle.
Technik
Cena: 30
Ti jsou možná nejuniverzálnější a nejužitečnější jednotkou ve hře. Potřebujete je ke stavbě a obsluze všech obléhacích i obranných strojů.
Černý mnich

Černí mniši jsou záhadné postavy. Znovu a znovu se objevují, aby vám předali své znalosti a pomohli v boji.

Stronghold bojové jednotky

29. září 2006 v 18:21 | Gray-Fox
Lukostřelec
Cena: 12 1
Lukostřelci jsou standartní střeleckou jednotkou. Nemají žádnou zbroj, takže patří k nejrychlejším jednotkám ve hře, ovšem pro boj muže proti muži jsou lukostřelci prakticky nepoužitelní. Mají velký dostřel a zvlášť účinní jsou proti jednotkám bez železného brnění.
Kopiník
Cena: 8 1
Ti jsou základní jednotkou pro boj muže proti muži. Jejich výroba je přitom nejlevnější. Nemají žádné brnění, takže jsou rychlejší než většina jednotek. Hodí se ke zhazování žebříků z hradeb a ke kopání hradních příkopů. Patří také k jedněm z mála, kdo mohou pomocí žebříků překonávat hradby.
Bijec
Cena: 20 1 1
Tito zabijáčtí hrdlořezové jsou schopni způsobit značná zranění, takže se nejlépe hodí jako útočná pěchota. Mají však jen lehké kožené brnění a jsou velmi zranitelní střelbou z luků. Podobně jako kopiníci jsou schopni po žebřících zdolávat hradby.
Střelec z kuše
Cena: 20 1 1
Tyto jednotky se pomalu pohybují, pomalu nabíjejí a mají menší dostřel než lukostřelci. Jsou však velmi přesní a jejich smrtící šípy mohou snadno proniknout i kovovým brněním.
Pikenýr
Cena: 20 1 1
Díky svým těžkým píkám a kovovému brnění se pomalu pohybují, jsou však nejlepší obrannou jednotkou. Vydrží značná zranění a jsou ideální pro zablokování přístupů do hradu.
Šermíř
Cena: 40 1 1
To jsou elitní pěšáci. Kvůli těžkému brnění jsou nejpomalejší jednotkou ve hře, ale jakmile dosáhnou cíl, ukáže se jejich ničivá síla. Mají značné útočné i obranné schopnosti.
Rytíř
Cena: 40 1 1 1
Rytíři, jakožto nejlépe vycvičení vojáci, jsou v boji rychlí a nebezpeční. Zvlášť užiteční jsou na překvapivé útoky, výpady z hradu a následné ničení obléhacích

když mám ten svátek...........

29. září 2006 v 17:31 | Maya |  Inuyasha
.............. No teda přesně svátek já nemám jelikož je dnes Michal. Ale zrovna jméno Michala v českým kalendáři NEEXISTUJE tak to slavím dneska.
Rin neboj u Sesshe zůstanu jen u pozorování a to budu kvůli tobě taky omezovat.

Anime Girls

29. září 2006 v 17:14 | Inuyasha |  Anime Humans


Pardon ze mi tak dlouho trvalo sem dnes dat clanek jsem nemocnej bez sil a jeste k tomu jsem nemohl nic najit...

grrrrhhhh.....

29. září 2006 v 15:09 | Sesshomaru |  Inuyasha
....někdo ze mě chce mít vlčáka......